Liście

Zdjęcia

Po prawej stronie zamieszczone są zdjęcia z układem pomieszczeń w domku. Kolorystyka ścian została mniej więcej zachowana.

Wnętrze domku

Domek składa się z dwóch osobnych pokoi, łazienki i aneksu kuchennego. W pokojach znjaduje się duża szafa, stolik i dwuosobowa kanapa (rozkładana). Istnieje również możliwość wstawienia do każdego z pokoi dodatkowego materaca. W aneksie kuchennym znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do przygotowania ciepłego posiłku - lodówka, kuchenka gazowa, odpowiednie naczynia i sztućce. Do Państwa dyspozycji są również wiatrochrony i leżaki plażowe.

Domek - sierpień 2011

Zdjęcia domku i ogrodu zrobione w sierpniu 2011 roku. W ogrodzie znajduje się piaskownica, drewniana huśtawka, hamak, miejsce na ognisko (łącznie ze szpikulcami na kiełbaski) oraz drewniany stół i ławki. Istnieje również możliwość przygotowywania posiłków na grilu (węgiel we własnym zakresie). Domek posiada ganek osłonięty od słońca, wiatru, deszczu i komarów. Na ganku znajdują się stół i krzesła, tak aby można było rozkoszować się posiłkiem na świeżym powietrzu niezależnie od pory dnia i pogody.

Domek - czerwiec 2010

Zdjęcia domku i ogrodu zrobione w czerwcu 2010 roku. Proszę nie sugerować się datą widoczną na zdjęciach - aparat miał źle ustawiony datownik.

Domek - maj 2009

Zdjęcia domku i ogrodu zrobione w maju 2009 roku.